VW Transporter T5

 

Polacy uwielbiają auta spod znaku VW Group. Dotyczy to niemal wszystkich segmentów rynku, począwszy od kompaktów, przez klasę średnią, aż po vany. Nie inaczej jest również w przypadku aut użytkowych – VW Transporter w każdej generacji święcił tryumfy popularności wśród Polaków. Z pewnością jednym z sekretów sukcesu tego auta jest mnogość wersji nadwoziowych, gdyż pod tym względem mało które auto może stawać w szranki z dostawczym VW. Tak naprawdę, Transportera możemy mieć zarówno w wersji typowo ciężarowej, osobowej, lub z burtą do przewożenia towarów. Dostępne są także warianty przygotowane pod ekipy budowlane, tak zwane „doki”, czyli, z niemieckiego „Doppelkabine” – wersje z podwójną kabiną.

 

Jeśli chodzi o silniki, to tu niestety nie ma za dobrych wiadomości. W porównaniu z jednostkami, jakie pracowały pod maską poprzednich generacji, motory w T5 nie są już niezniszczalne. Kupując tę wersję musimy koniecznie wliczyć wymiany takich elementów jak koło dwumasowe lub pompowtryskiwacze – mogą to być nawet koszty rzędu 5 tysięcy złotych. W przypadku wersji 2.0 TDI dodatkowo dochodzi ryzyko zatarcia silnika z powodu usterki pompy olejowej.

 

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Nasza strona
Super strona, na której są opisy samochodów. Różne modele, w skali a także praktyczne porady. Samochód dla mężczyzny jest to bardzo ważna, niektórzy stawiają kobiety na równi, albo nawet bardziej szanują swoje cztery kółka. Czy to jest poprawne, ciężko określić i nie nam wskazane z tym dyskutować. My chcemy byście odczuli tą samą pasję jaką my czerpiemy z motoryzacji. Nasz blog powstał pewnego popołudnia Gd z kolegami na piwie rozmawialiśmy o samochodach. Padł pomysł, szybka realizacja. Dzisiaj nasz blog to setki stałych czytelników, którzy chętnie nas odwiedzają i czytają nasze nowości. Jeśli macie coś ciekawego i przyszło wam do głowy jakiś pomysł dotyczący nowości na rynku samochodowym i motoryzacyjnym napisz. wypożyczalnia samochodów dostawczych rybnik
Porady
Jesteś zainteresowany tematyką motoryzacji? Nie wiesz gdzie szukać informacji na jej temat? Chciałbyś poczytać o nowinkach motoryzacyjnych? Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową. Profesjonalnie prowadzona strona www., która jest chętnie odwiedzana przez fanów motoryzacji. Można tutaj znaleźć wszelkie niezbędne informacje z zakresu motoryzacji. Z pewnością strona ta spodoba się każdemu zainteresowanemu tematyką motoryzacji. Każdy szanujący się fan motoryzacji z pewnością z chęcią odwiedzi moją stronę internetową. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych motoryzacją.
Sonda

Jaki motor chcesz mieć?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...