Yamaha XT 500

Motocykle mają na pustyni dużo lepiej i łatwiej, aniżeli samochody,które są znacznie bardziej narażone na trudy i ciężkie warunki np. rajdu Dakar. Yamaha XT 500 to motocykl, który został wyprodukowany z myślą o rynku Amerykańskim, gdyż właśnie w Stanach miał być największy target docelowy, na te motocykle. Współcześnie Yamaha XT 500 dałaby radę także, na normalnych drogach, dlatego, że została wyprodukowana z najlepszych komponentów, jakie tylko można było zdobyć w latach 70-tych XX wieku na rynku. Motocykl ten jest bardzo skoczny i daje radę na wielu górkach, co cieszy i sprawia, że motocyklista może czuć się pewnie. Jak wiadomo, to motocykle Yamahy mają bardzo duże uznanie i tylko najlepsze opinie, wśród ludzi, którzy zawodowo jeżdżą na motocyklach. Bardzo łatwo także dokonuje się w nich przeróbek i napraw co jest dużym atutem tych wersji, a motocykliści w Dakarze na Yamaha XT 500 zawsze zdobywali podium co cieszy. Ta wersja motocyklu posiada doskonałe osiągi, jak i wytrzymałość, którą potwierdza w najcięższych warunkach.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Nasza strona
Super strona, na której są opisy samochodów. Różne modele, w skali a także praktyczne porady. Samochód dla mężczyzny jest to bardzo ważna, niektórzy stawiają kobiety na równi, albo nawet bardziej szanują swoje cztery kółka. Czy to jest poprawne, ciężko określić i nie nam wskazane z tym dyskutować. My chcemy byście odczuli tą samą pasję jaką my czerpiemy z motoryzacji. Nasz blog powstał pewnego popołudnia Gd z kolegami na piwie rozmawialiśmy o samochodach. Padł pomysł, szybka realizacja. Dzisiaj nasz blog to setki stałych czytelników, którzy chętnie nas odwiedzają i czytają nasze nowości. Jeśli macie coś ciekawego i przyszło wam do głowy jakiś pomysł dotyczący nowości na rynku samochodowym i motoryzacyjnym napisz.
Porady
Jesteś zainteresowany tematyką motoryzacji? Nie wiesz gdzie szukać informacji na jej temat? Chciałbyś poczytać o nowinkach motoryzacyjnych? Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową. Profesjonalnie prowadzona strona www., która jest chętnie odwiedzana przez fanów motoryzacji. Można tutaj znaleźć wszelkie niezbędne informacje z zakresu motoryzacji. Z pewnością strona ta spodoba się każdemu zainteresowanemu tematyką motoryzacji. Każdy szanujący się fan motoryzacji z pewnością z chęcią odwiedzi moją stronę internetową. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych motoryzacją.
Sonda

Jaki motor chcesz mieć?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...