Yamaha YZF 600 R Thundercat

Yamaha YZF 600 R Thundercat jest idealnym motocyklem dla tych, którzy nie mogą się zdecydować pomiędzy wygodnym turystykiem, a typowym ścigaczem. Z własnych doświadczeń mogę stwierdzić, iż mimo swojej dużej mocy, może on być dobrym pomysłem na pierwszy motocykl. Trzeba jednak pamiętać, że chcąc jeździć tym i każdym innym motocyklem, nawet o małych pojemnościach, trzeba mieć w głowie dużo rozsądku. Wracając do tego znakomitego modelu Yamahy, jest on bardzo wygodny, gdyż nawet wysocy motocykliści nie narzekają na brak miejsca. Pozycja nie wymaga tak dużego obciążenia nadgarstków jak przy typowych motocyklach sportowych. Przy dużych prędkościach przed wiatrem i deszczem chroni wysoka szybka. Parametry motocykla niczym nie odbiegają od typowo sportowych wersji, gdyż Thundercat do setki potrzebuje zaledwie 3,6 sekundy. Trzeba dodać, że przy spokojnej jeździe spalanie jest bardzo oszczędne, gdyż na 100 kilometrów średnio można zejść nawet do spalania na poziomie 5 litrów. Nie znajdziemy teraz nigdzie nowego egzemplarza, gdyż produkcja zakończyła się w 2003 roku. Warto dodać, iż produkcja rozpoczęła się w 1996 roku i od tego czasu nie nastąpiły żadne większe zmiany, czyli cała konstrukcja i podzespoły nie wymagały żadnych poprawek. Aby teraz nabyć zadbany egzemplarz sprzed 10 lat musimy wydać około 10 tysięcy złotych. Ale mimo wszystko cena nie jest wygórowana jak na tak dobry sprzęt, który nada się do przeciskania się w korkach na mieście, jak i do wypadu za miasto, gdzie będzie można nim nieźle poszaleć.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Nasza strona
Super strona, na której są opisy samochodów. Różne modele, w skali a także praktyczne porady. Samochód dla mężczyzny jest to bardzo ważna, niektórzy stawiają kobiety na równi, albo nawet bardziej szanują swoje cztery kółka. Czy to jest poprawne, ciężko określić i nie nam wskazane z tym dyskutować. My chcemy byście odczuli tą samą pasję jaką my czerpiemy z motoryzacji. Nasz blog powstał pewnego popołudnia Gd z kolegami na piwie rozmawialiśmy o samochodach. Padł pomysł, szybka realizacja. Dzisiaj nasz blog to setki stałych czytelników, którzy chętnie nas odwiedzają i czytają nasze nowości. Jeśli macie coś ciekawego i przyszło wam do głowy jakiś pomysł dotyczący nowości na rynku samochodowym i motoryzacyjnym napisz.
Porady
Jesteś zainteresowany tematyką motoryzacji? Nie wiesz gdzie szukać informacji na jej temat? Chciałbyś poczytać o nowinkach motoryzacyjnych? Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową. Profesjonalnie prowadzona strona www., która jest chętnie odwiedzana przez fanów motoryzacji. Można tutaj znaleźć wszelkie niezbędne informacje z zakresu motoryzacji. Z pewnością strona ta spodoba się każdemu zainteresowanemu tematyką motoryzacji. Każdy szanujący się fan motoryzacji z pewnością z chęcią odwiedzi moją stronę internetową. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych motoryzacją.
Sonda

Jaki motor chcesz mieć?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...