Yamaha YZF R6

Bardzo popularnym modelem Yamahy jest YZF R6, które jest idealny dla tych, którzy chcą pojeździć sobie na jednym kole robiąc przy tym sztuczki, które potrafią zaskoczyć niejednego widza. Motocykl jest dość mały i lekki, więc raczej nie jest odpowiedni dla wysokiego motocyklisty, lecz na pewno nie może go przez to odrzucać. Najlepiej się samemu przymierzyć i jeśli nam się spodoba, na pewno znajdzie się jakaś przyjemna pozycja. Rzędowy czterocylindrowy silnik o pojemności 600cm3 i 6 biegowej skrzyni manualnej daje niezłego kopa. Zbiornik paliwa jest dość mały, gdyż tylko 17 litrów, więc często będzie trzeba zaglądać na stacje. Spalanie zależy od jazdy, lecz waha się w okolicach 5-6 litrów na 100 kilometrów. Ten model jest bardzo popularny w Polsce i na aukcjach internetowych i giełdach możemy spotkać wiele zadbanych egzemplarzy z lat 2000-2005. W zależności od roku produkcji, w motocyklu będzie inne wyposażenie i zmieniony wygląd, gdyż producenci przez wiele lat dopracowywali i zmieniali poszczególne części, aby w końcu w 2010 roku był idealny motocykl. Zmodyfikowano wtedy jedynie układ wydechowy (nowy tłumik jest wyraźnie dłuższy) oraz zmieniono oprogramowanie, które kieruje jednostką napędową. Wszystkie wersje są chłodzone cieczą. Hamulce są bardzo dobrej jakości i tak w przednim kole jest dwutarczowy, a w tylnim jednotarczowy. Odważny kierowca wersją z 2001 roku będzie mógł osiągnąć prędkość rzędu 250 km/h i przy stosunku mocy do wagi 0.7164 HP/kg. Za nowy egzemplarz trzeba wydać około 50 tysięcy złotych, co jak za tak nowoczesny motocykl nie jest zbyt dużo.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Nasza strona
Super strona, na której są opisy samochodów. Różne modele, w skali a także praktyczne porady. Samochód dla mężczyzny jest to bardzo ważna, niektórzy stawiają kobiety na równi, albo nawet bardziej szanują swoje cztery kółka. Czy to jest poprawne, ciężko określić i nie nam wskazane z tym dyskutować. My chcemy byście odczuli tą samą pasję jaką my czerpiemy z motoryzacji. Nasz blog powstał pewnego popołudnia Gd z kolegami na piwie rozmawialiśmy o samochodach. Padł pomysł, szybka realizacja. Dzisiaj nasz blog to setki stałych czytelników, którzy chętnie nas odwiedzają i czytają nasze nowości. Jeśli macie coś ciekawego i przyszło wam do głowy jakiś pomysł dotyczący nowości na rynku samochodowym i motoryzacyjnym napisz. golf 3 zawieszenie
Porady
Jesteś zainteresowany tematyką motoryzacji? Nie wiesz gdzie szukać informacji na jej temat? Chciałbyś poczytać o nowinkach motoryzacyjnych? Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową. Profesjonalnie prowadzona strona www., która jest chętnie odwiedzana przez fanów motoryzacji. Można tutaj znaleźć wszelkie niezbędne informacje z zakresu motoryzacji. Z pewnością strona ta spodoba się każdemu zainteresowanemu tematyką motoryzacji. Każdy szanujący się fan motoryzacji z pewnością z chęcią odwiedzi moją stronę internetową. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych motoryzacją.
Sonda

Jaki motor chcesz mieć?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...