Zakaz wyprzedzania dla ciężarówek dla A2

GDDKiA postanowiło ułatwić kierowcą podróżowanie po autostradach i milsze spędzenie wakacji, mimo iż, często pomysły wprowadzane właśnie przez GDDKiA spotykają się z mieszanym entuzjazmem. Tym razem, nowy przepis wydaje się być niesamowicie korzystny zarówno dla kierowców samochodów osobowych, jak i dla osób zamieszkujące tereny blisko autostrady. A to ze względu na to, iż nowy przepis zakazywać ma wyprzedzania się samochodów ciężarowych na odcinku autostrady A2. Samochody ciężarowe, potrafią wymijać się nawet kilka minut, co jest bardzo uciążliwe dla kierowców samochodów osobowych, jak i przyczynia się to do emisji dodatkowych spalin i hałasu. Jak informuje nas GDDKiA, ograniczenie powinno w znaczny sposób poprawić płynność ruchu na autostradzie; zakaz ten obejmował będzie czas wakacyjny. Z entuzjazm podchodzą do tego kierowcy samochodów osobowych, jednak kierowcy samochodów ciężarowych już nie, gdyż jest to ich praca, przez co mogą spotkać się z opóźnieniami w dostawach.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Nasza strona
Super strona, na której są opisy samochodów. serwis chrysler gdańsk Różne modele, w skali a także praktyczne porady. Samochód dla mężczyzny jest to bardzo ważna, niektórzy stawiają kobiety na równi, albo nawet bardziej szanują swoje cztery kółka. Czy to jest poprawne, ciężko określić i nie nam wskazane z tym dyskutować. My chcemy byście odczuli tą samą pasję jaką my czerpiemy z motoryzacji. Nasz blog powstał pewnego popołudnia Gd z kolegami na piwie rozmawialiśmy o samochodach. Padł pomysł, szybka realizacja. Dzisiaj nasz blog to setki stałych czytelników, którzy chętnie nas odwiedzają i czytają nasze nowości. Jeśli macie coś ciekawego i przyszło wam do głowy jakiś pomysł dotyczący nowości na rynku samochodowym i motoryzacyjnym napisz. forum tesla s
Porady
Jesteś zainteresowany tematyką motoryzacji? Nie wiesz gdzie szukać informacji na jej temat? Chciałbyś poczytać o nowinkach motoryzacyjnych? Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową. Profesjonalnie prowadzona strona www., która jest chętnie odwiedzana przez fanów motoryzacji. Można tutaj znaleźć wszelkie niezbędne informacje z zakresu motoryzacji. Z pewnością strona ta spodoba się każdemu zainteresowanemu tematyką motoryzacji. Każdy szanujący się fan motoryzacji z pewnością z chęcią odwiedzi moją stronę internetową. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych motoryzacją.
Sonda

Jaki motor chcesz mieć?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...