Zawieszenie wyścigów w serii Auto GP

Seria która miała na celu zastąpienie Formuły Euroseries 3000, początkowo rozgrywane one były wyłącznie na terenie Europy, jednak ze względu na małą liczbę uczestników, zmieniono zasady, tak aby udział brać mogli uczestnicy z poza starego kontynentu. Jak dotąd nie było żadnego problemu, jednak w tym roku seria musiała zostać zawieszona na czas bliżej nieokreślony, spowodowane to zostało zbyt małą liczbą kierowców biorących udział w wyścigach. W pierwszym wyścigu udział brało tylko dziewięciu zawodników, odbywał się on na torze Hungaroring, do kolejnej już rundy przystąpiło tylko siedmiu zawodników na torze Silverstone. Trzeci wyścig z serii niestety został odwołany, ponieważ do wyścigu nie przystąpiła odpowiednia ilość zawodników. Organizatorzy zapewniają że postarają się jak najszybciej przywrócić serie Auto GP do akcji. Zostaje więc czekać na rozwój sytuacji, według informacji, w przeciągu miesiąca wszystko ma wrócić do normy.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Nasza strona
Super strona, na której są opisy samochodów. Różne modele, w skali a także praktyczne porady. Samochód dla mężczyzny jest to bardzo ważna, niektórzy stawiają kobiety na równi, albo nawet bardziej szanują swoje cztery kółka. Czy to jest poprawne, ciężko określić i nie nam wskazane z tym dyskutować. My chcemy byście odczuli tą samą pasję jaką my czerpiemy z motoryzacji. Nasz blog powstał pewnego popołudnia Gd z kolegami na piwie rozmawialiśmy o samochodach. Padł pomysł, szybka realizacja. Dzisiaj nasz blog to setki stałych czytelników, którzy chętnie nas odwiedzają i czytają nasze nowości. Jeśli macie coś ciekawego i przyszło wam do głowy jakiś pomysł dotyczący nowości na rynku samochodowym i motoryzacyjnym napisz.
Porady
Jesteś zainteresowany tematyką motoryzacji? Nie wiesz gdzie szukać informacji na jej temat? Chciałbyś poczytać o nowinkach motoryzacyjnych? Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową. Profesjonalnie prowadzona strona www., która jest chętnie odwiedzana przez fanów motoryzacji. Można tutaj znaleźć wszelkie niezbędne informacje z zakresu motoryzacji. Z pewnością strona ta spodoba się każdemu zainteresowanemu tematyką motoryzacji. Każdy szanujący się fan motoryzacji z pewnością z chęcią odwiedzi moją stronę internetową. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych motoryzacją.
Sonda

Jaki motor chcesz mieć?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...