Zmiany przepisów, sposobem na dziurę budżetową?

Kierowcy coraz głośniej protestują wobec nowo wprowadzanych przepisów. Twierdzą iż są Oni oszukiwani, a same przepisy wprowadzane są tylko po to, aby wpływy z mandatów pozwoliły na załatanie dziury budżetowej. Jak mówi głośno rząd, nowe przepisy (zwiększenie wysokości cen mandatów), ma na celu podniesienie bezpieczeństwa na drogach. Uważa się jednak że przyczyną wzrostu cen mandatów, jest możliwość wcześniej wspomnianego łatania budżetu, jak i szansa na korupcję. Kierowcy podają przykład wielotysięcznych mandatów, które będzie można opłacić za niższą cenę, ale wprost do ręki stróżów prawa. Jak widać, opinie wobec zmiany przepisów się podzielone, ciężko ocenić czy zmiana wprowadzi więcej korzyści dla kierowców, czy dla budżetu państwa który może wymagać podreperowania go takimi właśnie sposobami. Faktem jest jednak, że Polskie drogi uważane są za jedne z najbardziej niebezpiecznych w Europie, samo to powinno dawać do myślenia.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Nasza strona
Super strona, na której są opisy samochodów. Różne modele, w skali a także praktyczne porady. Samochód dla mężczyzny jest to bardzo ważna, niektórzy stawiają kobiety na równi, albo nawet bardziej szanują swoje cztery kółka. Czy to jest poprawne, ciężko określić i nie nam wskazane z tym dyskutować. My chcemy byście odczuli tą samą pasję jaką my czerpiemy z motoryzacji. Nasz blog powstał pewnego popołudnia Gd z kolegami na piwie rozmawialiśmy o samochodach. Padł pomysł, szybka realizacja. Dzisiaj nasz blog to setki stałych czytelników, którzy chętnie nas odwiedzają i czytają nasze nowości. Jeśli macie coś ciekawego i przyszło wam do głowy jakiś pomysł dotyczący nowości na rynku samochodowym i motoryzacyjnym napisz.
Porady
Jesteś zainteresowany tematyką motoryzacji? Nie wiesz gdzie szukać informacji na jej temat? Chciałbyś poczytać o nowinkach motoryzacyjnych? Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową. Profesjonalnie prowadzona strona www., która jest chętnie odwiedzana przez fanów motoryzacji. Można tutaj znaleźć wszelkie niezbędne informacje z zakresu motoryzacji. Z pewnością strona ta spodoba się każdemu zainteresowanemu tematyką motoryzacji. Każdy szanujący się fan motoryzacji z pewnością z chęcią odwiedzi moją stronę internetową. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych motoryzacją.
Sonda

Jaki motor chcesz mieć?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...