Żuk znowu na drogach

Nasi starsi czytelnicy na pewno pamiętają Żuka, auto które potrafiło dać sobie niemal z wszystkim i potrafiło wytrzymać naprawdę dużo. Sam dobrze wspominam to auto, gdy w trakcie studiów potrafił wytrzymać bardzo dużo, mimo iż miał on za sobą wiele lat i gdyby nie zmiana na nowsze auto firmowe, nie rozstałbym się z nim do dnia dzisiejszego. Ale przejdźmy do rzeczy, właśnie dobiegają końca negocjacje z koncernem Volkswagen, które zapoczątkowała pewna grupa z Biłgoraja, są to osoby chcące przywrócić właśnie tej marce samochodu nowe życie. Jeżeli wszystko się powiedzie, auto już w przyszłym roku powinno zawitać na polskich drogach. Całość modelu opierać będzie się na modelu Volkswagena T5, który właśnie teraz kończy swój żywot na rynku, cała karoseria zostanie wzięta właśnie od tego modelu, zmianie ulegnie przód auta, który zastąpiony zostanie panelem z tworzywa sztucznego, zmianie ulegną również tylne światła, które mają być wykonane w technice LED, tak aby nawiązać do starego modelu Żuka, który był tak rozpoznawalny. Zastąpiona jednak zostanie jednostka napędowa, gdyż w niemiecka firma nakłada wiele obostrzeń odnośnie silników z pod ich szyldu.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Nasza strona
Super strona, na której są opisy samochodów. http://waga-rolnicza.pl/wazenie-pojazdow/poznaj-wagi-samochodowe Różne modele, w skali a także praktyczne porady. Samochód dla mężczyzny jest to bardzo ważna, niektórzy stawiają kobiety na równi, albo nawet bardziej szanują swoje cztery kółka. Czy to jest poprawne, ciężko określić i nie nam wskazane z tym dyskutować. My chcemy byście odczuli tą samą pasję jaką my czerpiemy z motoryzacji. Nasz blog powstał pewnego popołudnia Gd z kolegami na piwie rozmawialiśmy o samochodach. Padł pomysł, szybka realizacja. Dzisiaj nasz blog to setki stałych czytelników, którzy chętnie nas odwiedzają i czytają nasze nowości. Jeśli macie coś ciekawego i przyszło wam do głowy jakiś pomysł dotyczący nowości na rynku samochodowym i motoryzacyjnym napisz. lot barcelona poznań
Porady
Jesteś zainteresowany tematyką motoryzacji? Nie wiesz gdzie szukać informacji na jej temat? Chciałbyś poczytać o nowinkach motoryzacyjnych? Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową. Profesjonalnie prowadzona strona www., która jest chętnie odwiedzana przez fanów motoryzacji. Można tutaj znaleźć wszelkie niezbędne informacje z zakresu motoryzacji. Z pewnością strona ta spodoba się każdemu zainteresowanemu tematyką motoryzacji. Każdy szanujący się fan motoryzacji z pewnością z chęcią odwiedzi moją stronę internetową. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych motoryzacją.
Sonda

Jaki motor chcesz mieć?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...